MARKIZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Premiéra seriálovej novinky Červené pásky: Zaskočení zostali aj samotní herci

13. 02 2020 17:20 | pet
Hlavní hrdinovia nového seriálu
Hlavní hrdinovia nového seriálu Foto: TV Markíza
Jakub Švec
Peter Kiss
Adam Trcka

Dojatie neskrývali ani skúsení harcovníci.

Seriálová novinka Červené pásky bude mať síce premiéru na obrazovkách televízie Markíza až 3. marca, novinári, herci a členovia výrobného štábu už mali možnosť pozrieť si úvodnú epizódu. A pekne vo veľkom a slávnostne, teda na plátne v kine.

Aj keď na projekte usilovne pracovali niekoľko mesiacov a viacero zostrihov už mali možnosť vidieť, finálna verzia úvodnej časti takmer všetkých zaskočila. Dojatie a radosť neskrývali ani skúsení herci, napríklad Gabriela Dzuríková hodnú chvíľu hľadala slová, keď vyšla zo sály.

Na slávnostnej premiére nechýbal okrem hlavných predstaviteľov ani generálny riaditeľ televízie Markíza Matthias Settele, producenti Alexandra Dubovská, Peter Kelíšek a Jan Diepers a režisér Braňo Mišík. Všetci vychválili partiu mladých hercov, ktorí do projektu priniesli obrovskú energiu.

A dozvedeli sme ešte jednu novinku. Slovenská verzia bude totiž jedinečná. Na rozdiel od originálu či iných lokálnych adaptácií sa tvorcovia v našich Červených páskach zamerali aj na osudy a príbehy rodičov hlavných hrdinov. Takže diváci sa skutočne majú na čo tešiť.

 

Červené pásky uvidíte od 3. marca na Markíze.

 

Komentáre ( 0)